logo

APLIKACJA NA TELEFON

Na dole ekranu powinien się wyświetlić komunikat z Aplikacją do pobrania, jeżeli komunikat się nie wyświetli odśwież stronę. Aplikacja mobilna Serwisu to nowe narzędzie dla wszystkich, którzy chcieliby wygodniej przeglądać ogłoszenia dotyczące motoryzacji na telefonie komórkowym. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi pliku aplikacja pobiera się błyskawicznie, a jej instalacja jest równie prosta w obsłudze. Aplikacja Serwisu dostosowana jest do urządzeń mobilnych z systemem Android która powstała z myślą o usprawnieniu procesu przeglądania i dodawania ofert jak i ułatwieniu kontaktu z ogłoszeniodawcą.

APLIKACJA NA KOMPUTER

W górnym prawym rogu przeglądarki google chrome znajduje się ikona dostosowania kliknij w nią krok 1 poniżej powinien pojawić się pasek zadań na którym znajduje się zakładka zainstaluj aplikację krok 2 po zakończeniu tych czynności aplikacja powinna znajdować się na pulpicie.

Uwaga: aby zainstalować należy być na podstronie z aplikacją na której czytasz powyższy tekst, na komputerze funkcja działa obecnie jedynie z przeglądarką google chrome

img

Pewne i sprawdzone

pojazdy

img

Możliwość rezerwacji

pojazdu

img

Masa zadowolonych 

klientów

img

Legalne pochodzenie

pojazdu

img

Autentyczny przebieg

pojazdów 

img

Możliwość sprawdzenia pojazdu na 

stacji diagnostycznej 

 

INFORMACJE O FIRMIE

Firma FRYTEX II zajmuje się importem i sprzedażą aut z Holandii i Niemiec. Samochody wystawiane na naszej stronie są starannie wyselekcjonowane, przed przyjazdem do Polski dokładnie sprawdzone technicznie i wizualnie , tak aby każdy klient był w pełni zadowolony z zakupionego u nas samochodu.

Gwarantujemy Państwu komfort poprzez kompleksową obsługę, która oferuje również ubezpieczenie auta oraz sposób jego finansowania (kredyty i leasingi). Dzięki temu wszelkie sprawy związane z zakupem samochodu dostępne są w jednym miejscu.

Dla bardziej wymagających klientów przyprowadzamy auta pod zamówienie tj. typowy model, rok produkcji, moc silnika.
Naszym podstawowym celem jest satysfakcja naszych klientów, budujemy długo trwale relacje z klientem oparte na zaufaniu i jasnych zasadach współpracy.
Każdy klient ma możliwość pozostawienia swojego obecnego auta w rozliczeniu.

FRYTEX II to miejsce, w którym każdy Klient znajdzie wymarzone auto dla siebie, a jazda nim będzie samą przyjemnością.
Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń 509-197-754 / 600-009-424

ZAŁĄCZNIKI

Polityka prywatności
Polityka prywatności cookies
Regulamin
Reklamacje
Pobierz aplikację

DOKUMENTY I USŁUGI

Umowa kupna sprzedaży
Skup

KONTAKT

Kowala 26-624
ul Kotarwice 71
tel. 509 197 754
e-mail : frytexauto@wp.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie blokujesz plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji w polityce prywatności

Potrzebujesz taki portal? Napisz do nas! Copyrights Ⓒ 44fox.com
BACKGROUND IMAGE